Menu
Your Cart

Pod Mod

Model: ZQ Vi Pod Mod Kit
ZQ Vi Pod Mod KitAspire Firmasının Ürettiği ZQ Vi Pod Mod Kit;Özellikleri;Boyutları: 85.7mm x 34mm x 14.4mmBatarya: 650mAh Lityum Pil7-13W Ayarlanabilir Mod AyarıDeğiştirilebilir Güç Ayarı1.4ohm Rezistans Değeri2ml Likit HaznesiNefes Sensörü veya Tuşla Aktif etme özelliğiPaket İçeriği;1 x ZQ Vi Pod ..
230,00TL
Model: GeekVape Aegis Boost Plus Pod Mod
Kapıda ödeme malesef yoktur. Ürün sürat kargo ile gönderilir, +15 tl ürün fiyatına eklenir kampanyalı ürün adeti 5 tir. Elden teslim noktaları için mesaj atınız. ..
340,00TL
Model: GeekVape Flint MTL Kit
Kapıda ödeme malesef yoktur. Ürün sürat kargo ile gönderilir, +15 tl ürğn fiyatına eklenir kampanyalı ürün adeti 1 dir Elden teslim noktaları için mesaj atınız. GeekVape Flint MTL Kit 950mAhGeek Vape Flint Başlangıç mtl Seti, kullanımı ve taşınması kolay, taşınabilir ve kompakt bir tasarıma sah..
280,00TL
Model: Jull pod
Jull pod ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
400,00TL
Model: Minifit Pod
Justfog Minifit Pod ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
170,00TL
Model: Obs - Cube Pod Mod
Kapıda ödeme malesef yoktur. Ürün sürat kargo ile gönderilir, +15 tl ürğn fiyatına eklenir kampanyalı ürün adeti 2 dir. Elden teslim noktaları için mesaj atınız. Cube Pod'un görünümünden OBS cube ve cube mini'den oldukça farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Bir pod vape olarak küp pod kit daha taş..
160,00TL
Model: Orchid Pod
Orchid PodOrchid ürünü 950 mah dahili bataryası ile bir çok rakibine fark atarak en çok tercih edilen pod cihaz olmaktadır.30W güç çıkışı oldukça yeterli olması dolayısı ile ve pil boyutunun büyük olması gün boyu içime oldukça elverişlidir.Ürünü ekranı sayesinde değişebilir wolt ateşlemiside yapabil..
220,00TL
Model: Purge Ally Pod Mod
PURGE ALLY POD MODÖdül kazanan “Show in Best” Pod sistemi şimdi stokta!Purge  ALLY 30W MTL-DL POD MODAYARLANABİLİR MODLAR : WAT / SS / TC-AYARLANABİLİR WAT AYARI  / GERİLİM / SICAKLIK AYARLARI-UNİQUE ÖZEL HAZIR COİL-KARTUŞ KAPASİTESİ VE OHM 2 ML  (.8OHM MESH COİL )-DL’DEN MTL YE AYARL..
350,00TL
Model: zero pod
Vaporesso Renova Zero Pod Mod ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz. yurtiçi kargo ile gönderim yapılacaktır...
260,00TL
Model: Rincoe Ceto SE Pod
Rincoe Ceto SE Pod Özellikleri:Hepsi Bir Arada TasarımBoyutlar - 108,5 mm x 24,2 mm x 20 mmEntegre 650mAh Şarj Edilebilir PilGerilim Çıkışı: 3.4VÇinko Alaşımlı Şasi YapısıTek Tuşla ÇalıştırmaLED Pil Ömrü Gösterge IşığıManyetik Pod BağlantısıErgonomik AğızlıkDokulu Şasi KaplamasıDoldurulabilir Bölme ..
150,00TL
Model: Smok Fetch Pro Pod Mod
Smok Fetch Pro Pod Mod ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
360,00TL
Model: Smok Nfix Pod Mod
Smok Nfix Pod Mod ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
275,00TL
Model: SMOK NORD 2 40W POD KİT
SMOK NORD 2 40W POD KİT ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
320,00TL
Model: Nord Pod
Smok Nord Pod Mod ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
250,00TL
Model: Smok Nord X 60W Pod Mod (Açıklamayı okuyunuz)
Kapıda ödeme malesef yoktur. Ürün sürat kargo ile gönderilir, +15 tl ürğn fiyatına eklenir kampanyalı ürün adeti 5 tir. Elden teslim noktaları için mesaj atınız. Smok Nord X 60W Pod Mod Elektronik SigaraSMOK NORD X POD KIT, Nord serisinin en yeni üyesidir. SMOK Nord X, iyileştirilmiş kalite ve ..
350,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 65 (5 Sayfa)