Menu
Your Cart

Salt Likit


Premium Salt Likitler enfes lezzetler baş döndürücü tadlar

Model: Halo Menthol Ice Salt Likit 30ml
Halo Menthol Ice Salt Likit, damaklarda gün boyu ferahlık arayanlar için vazgeçilmez bir salt likit olma özelliği taşımaktadır. Buzlu mentol aromasının farklı tonlarını bir arada sunan bu ferahlatıcı salt likit ile mentol tadını en gerçekçi şekliyle hissedeceksiniz. Mentol aromasını sevenlerdenseniz..
140,00TL
Model: Boss Reserve
CuttWood Boss Reserve Premium Salt Likit 35 Mg ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
130,00TL
Model: Cuttwood Salt Likit Mega Melons 30ml
Cuttwood Salt Likit Mega Melons 30ml ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
130,00TL
Model: CuttWood Tobacco Trail 30ml Premium Salt Likit
CuttWood Tobacco Trail 30ml Premium Salt Likit ve yüzlerce ürünü inceleyebilir istediğiniz marka ve ürüne aynı gün kargo ile sahip olabilirsiniz...
130,00TL
Model: CuttWood Unicorn Milk 30ml Premium Salt Likit
CuttWood Unicorn Milk 30ml Premium Salt LikitCuttwood Vapors Unicorn Milk premium elektronik sigara likiti, doğal çilek özü ve dört eşsiz taze kremanın mükemmel bir karışımını sunan Cuttwood'un efsanevi lezzeti.Cuttwood Vape Juice 'nin salt elektronik likiti , 50VG/50PG tabanına sahip 30 ml'lik bir ..
130,00TL
Model: DİNNER LADY LİKİT - DİNNER LADY SALT LİKİT SWEET FUSİON 30ML
DİNNER LADY SALT LİKİT SWEET FUSİON 30ML50 mgDinner Lady'den Sweet Fusion Salt E-Likit , meyveli iyilik notalarını bir araya getiren , karışık meyvelerin, çeşitli kavunların ve çiğneme meyvelerinin özlerini alarak lezzetli bir meyveli premium salt likit'dir .Dinner Lady Fam (UK) tarafından üret..
130,00TL
Model: DİNNER LADY SALT LİKİT - BUBBLE TROUBLE 30ML
Dinner Lady Salt Likit - Bubble Trouble 30MLDinner'den Bubble Trouble Salt Likit ,Meyveli sakız ve şekerleme, eşsiz bir tat patlaması tadı bu nefis lezzetin üzerlerinde yıkadığı bulutlarda tadımı olan bir ciklet sakızıdır .Likit Profili:Marka: Dinner LadySerisi: Tuck ShopCinsi: Salt Likit ( Salt Nic..
130,00TL
Model: Halo Torque 56 Salt Likit 30ml
Halo Tourque 56, saf tütün tadı sevenler için üretilmiş bir salt likit olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle boğazda sigara tadı almayı sağlaması ve gerçek sigara içiyormuş hissi vermesi çok tercih edilme sebeplerinden biri olmasını sağlamıştır. Tütün sevenlerin gönlünde taht kurmuş olan bu podmod..
140,00TL
Model: JAM MONSTER EJUİCE SALT – BLACKBERRY – 30ML
Jam Monster eJuice SALT – Blackberry – 30mlJam Monster Blackberry Salt Likit ile tereyağlı kızarmış tost ekmeğinin üzerine sürülmüş böğürtlen reçelinin sıra dışı yorumunu deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Böğürtlenli pankek aromasıyla bütünleşen bu salt likit, buhar keyfinize enfes bir aromayı da ek..
130,00TL
Model: JAM MONSTER EJUİCE SALT – BLUEBERRY – 30ML 24 mg 48 mg
Jam Monster eJuice SALT – Blueberry – 30mlJam Monster Blueberry Salt Likit ile tereyağlı kızarmış tost ekmeğinin üzerine sürülmüş yaban mersini reçelinin muhteşem tadını keşfetme fırsatı bulacaksınız. Aynı zamanda yaban mersinli pankek aromasını damaklara ulaştıran bu salt likit size farklı bir buha..
130,00TL
Model: JAM MONSTER EJUİCE SALT – MANGERİNE GUAVA ICE – 30ML 24mg 48 mg
Jam Monster eJuice SALT – Mangerine Guava Ice – 30mlMangerine Guava by Ice Monster Salt E-Liquid, yaz aylarında bile tadını çıkarması için tropikal meyveli bir kış yaratmak için buzlu serin mentolün orta derecede yardımı ile dokunulan turta mandalina ve tatlı guavaların güçlü ama ferahlatıcı bir kar..
130,00TL
Model: JAM MONSTER EJUİCE SALT – MİXED BERRY – 30ML 48mg
Jam Monster eJuice SALT – Mixed Berry – 30mlKarışık Meyveli Reçel Canavarı SALT Sıvı, bir dilim tostun üzerine sürülmüş, yakalanmış ve birinci sınıf nikotin tuzları ile harmanlanmış lezzetli bir reçel yaymak için çilek, böğürtlen ve patlayan yaban mersini karışımını alır.50 VG – 50 PG30ML İTHAL ORJİ..
130,00TL
Model: JAM MONSTER EJUİCE SALT – PB & GRAPE JAM – 30ML 48mg
Kaçımız, kremalı fıstık ezmesi ve şekerli üzüm reçelinden oluşan paketlenmiş bir sandviçten gerçekten keyif aldık ? Sadece birine sahip olma düşüncesi, ağzı basitçe su yapar. Pekala, şimdi bu klasik ikramın tadını sadece PB & Jam’in Jam Monster Salts tarafından vaping yaparak şımartabilirsiniz. ..
130,00TL
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 151 (11 Sayfa)